معرفی برند لیراک Lierac

معرفی برند لیراک Lierac

تاریخچه لیراک

در سال ۱۹۷۵ بنا نهاده شده است. لابراتوارهای لیراک برای تخصص شان درزمینه اختلالات پوست و پیری، به سرعت مشهور شدند. تأثیرات دلخواه همراه با اصالت فرانسوی استفاده از هر محصول را به تجربه ای خوشایند تبدیل کرده است.

درسال ۱۹۷۵ یک متخصص زیبایی بر آن شد تجربیات و تخصصی اش را در خدمت تمامی زنان قرار دهد. Lierac تاسیس گردید و تبدیل به اولین برند محصولات مراقبتی – زیبایی پوست در فرانسه شد که در برطرف کردن چروک های ناشی از پیری و اختلالات زیبایی در صورت و بدن تخصص دارد.

امروزه این ایده پیشرو از هر زمان دیگری در جوامعی دارای اهمیت است که مسئله بالارفتن سن و ظاهر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. خیلی زود این برند به عنوان الگویی در زمینه محصولات تخصصی زیبایی که اصول زیباسازی را با اثرات اثبات شده تلفیق کرده است جایگاه خود را درسطح بین‌المللی تثبیت کرد.

بعنوان پیشرو در محصولات زیبایی گیاهی – Lierac بهترین عناصر گیاهی فعال را با استانداردهای بالای علمی ترکیب می کند تا محصولاتی تولید نماید که منعکس کننده ارزش های اصلی این برند هستند، نوآوری، اثربخشی، سلامت، زنانگی و درک.

Lierac راز زیبایی پوست را می داند. این یک اثری است از تجربه و تخصص که می تواند حس شود و دیده شود. ایده آلی از اصالت فرانسوی که شما را هر روز همراهی و کمک می کند تا زیبا باشید و زیبا بمانید.

لیراک | lierac

 

زمینه های تحقیقاتی لیراک

تخصص پزشکی، اعتبار علمی، اصول اخلاقی – فلسفه لیراک حمایت مداوم از تحقیقات در پیش‌بینی نیازها، بهره مندی از پیشرفتهای مهم علمی و دست یابی به تازه ترین یافته هاست.

لابراتوارهای لیراک به خاطر تیم تحقیقاتی خود شامل گروهی از پزشکان و داروسازان به طور مداوم، متکی بر همکاری ها با انجمن های علمی متعدد بین المللی و فرانسوی است: مشارکت دانشگاه ها، مشارکت در برنامه‌های تحقیقاتی بنیادی و ابتکارات بلند مدت با بهترین متخصصین بین المللی ارزیابی پوست و مقاومت آن.

رمزگشایی از مکانیسم های بیولوژیکی اختلالات پوست و پیری، تحقیق و جستجو برای مواد تشکیل دهنده فعال و تسلط بر بالاترین سطح غلظت و آخرین پیشرفت در ژنتیک، زیست شناسی سلولی و پزشکی و داروهای زیبایی لیراک گسترش محصولات از نظر تکنولوژی و نوآوری را ممکن می کند.

جایزه بزرگ تحقیقات

هدف لابراتوارهای لیراک از نوآوری به سال ۲۰۰۳ با ارائه « جایزه تحقیقات درماتولوژیک » برمی گردد که شرکت برای درماتولوژیست های سراسر جهان (بیمارستانها، مراکز تحقیقاتی، مطب های خصوصی) آزاد است. این جایزه امکانات مالی لازم برای محققان در زمینه روند پیری پوست و عواقب آن را فراهم می کند.

 

محصولات لیراک | محصولات liierac

رمز زیبایی لیراک

لیراک همیشه پاسخی به نیازهای زنان برای دسترسی به مراقبت روزانه با حداکثر تأثیر، رضایت بخشی و دست یابی به زیبایی ماندگار داشته است.

Lierac علاوه بر اثربخشی محصولات، به زیبایی نیز اهمیت می دهد. بیش از ۳۵ سال متخصصین پوست لیراک دانش خود را در اختیار افرادی که علاقمند به زیبایی و مراقبت از پوست خود هستند، قرار داده اند.
Lierac علاوه بر شناخت پوست، مسئولیت زیبا و شادتر ساختن زنان را بر عهده گرفته است.
ساختار خوشایند، طراحی بسته بندی ها و رایحه مطبوع نشان دهنده اهمیت دلنشین بودن در کنار مؤثر بودن محصولات است.
با این ویژگی ها لیراک دوست ایده آل شما برای دست یابی به اوج زیبایی و رضایت هر روزه است.

ورود به صفحه محصولات لیراک

مدا کالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X