021-91300192
بهترین مارک مسواک ؛معرفی و راهنمای خرید

بهترین مارک مسواک ؛معرفی و راهنمای خرید

نکاتی درباره ی انتخاب مسواک مناسب:

استفاده از مسواک هایی با برس زاویه دار به شما کمک می کند رسیدگی بهتری به دندان‌های عقبی ، بین دندان‌ها و شیار لثه داشته باشید. همچنین برای کسانی که از نحوه صحیح مسواک زدن خود اطمینان ندارند بهره بردن از این گونه مسواک ها می تواند مناسب باشد.

طراحی دسته‌ ی مسواک به صورت ارگونومیک می‌تواند از خستگی دست شما بر اثر مسواک زدن جلوگیری کند و همین امر باعث می‌شود شما وقت بیشتری را برای دندان های خود بگذارید.

دندانپزشکان با توجه به ۲ بار استفاده روزانه و به صورت مداوم عمر مفید مسواک را ۳ ماه در نظر گرفته‌اند. در پایان سه ماه شما باید مسواک خود را تعویض کنید چرا که همان مسواکی که تا قبل از این در سلامت دهان شما نقش داشته از این به بعد می‌تواند به دلیل انباشت باکتری‌ها سلامت دهان و دندان شما را به خطر بیندازد.

تا اینجا ویژگی‌هایی که یک مسواک خوب می‌تواند داشته باشد گفته شد از اینجا به بعد قصد معرفی ۱۰ تا از بهترین مسواک‌های دستی حال حاضر بازار ایران را برای شما داریم.

۱- مسواک سنسوداین مدل Multicare

مسواک Multicare از برند نام آشنای سنسوداین برای افرادی با دندان‌های حساس طراحی شده است.این محصول با استفاده از رشته‌های ابریشمی نیاز لثه‌ی حساس را از جهت نرم بودن مسواک رفع می‌کند.همچنین سری مسواک به صورت استاندارد و کوچک طراحی شده تا بتواند راحتی دسترسی به مناطق سخت و دندان‌های انتهایی را برای شما به ارمغان بیاورد. در نتیجه به کمک این مسواک شما قادر خواهید بود همه‌ی دندان‌های خود را از آلودگی‌ها و پلاک‌های باکتری پاک کنید.
این مسواک پد تمیزکننده زبان و درپوش ندارد

سایزمتوسط
میزان زبری برسمتوسط
سایز سری۲ × ۱ سانتی‌متر
درپوشندارد
پد تمیز کننده زبانندارد

۲- مسواک سیگنال مدل Vertical Expert

مسواک سیگنال مدل Vertical Expert به کمک طراحی بی‌نظیر خود می‌تواند کاری کند تا به صحیح ترین شکل ممکن دندان‌‌های خود را از پلاک و آلودگی‌ها پاک کنید. این محصول کمک ‌می‌کند شست و شوی دندان‌های عقبی آسان باشد.همچنین می‌تواند از پس تمیزکردن سطوح بین دندان‌های شما به خوبی برآید.بی‌شک این مسواک یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سلامت دهان و دندان شما است چرا که می‌توانید شست و شوی دندان‌ها و حذف پلاک‌ها را با آن به خوبی انجام دهید.

میزان زبری برسمتوسط
درپوشدارد
پد تمیز کننده زبانندارد

۳- مسواک سیگنال مدل Vertical Expert Sensitive

 

مسواک سیگنال مدل Vertical Expert Sensitive به دلیل بهره بردن از برس خیلی نرم مناسب کسانی است که طرفدار مسواک های زاویه دار هستند و البته به دلیل لثه حساس نمی توانند از هر مسواکی استفاده کنند.

سایزمتوسط
میزان زبری برسخیلی نرم
درپوشدارد
پد تمیز کننده زبانندارد

۴- مسواک اورال-بی مدل Pulsar Anti Bacterial

مسواک پالسار (Pulsar) اورال- بی مسواکی ویبراتور(دستی-برقی) است. این محصول به کمک استفاده از الیاف میکروپالس و قابل ارتعاش می‌تواند دندان‌های شما را از پوسیدگی نجات دهد چرا که به فواصل بین دندانی بهتر نفوذ کرده و باعث پاکسازی ذرات غذا و پلاک از روی دندان‌ها و لثه می‌شود. طراحی سری مسواک به صورت دو تکه می‌تواند فشار وارده بر دندان‌ها و لثه را کنترل و از خونریزی لثه جلوگیری کند.استفاده از ۲ دکمه + و – بر روی بدنه‌ی مسواک که به ترتیب روشن و خاموش بودن ویبراتور مسواک را نشان می‌دهد.عمر باتری مسواک ۳ ماه است که با توجه به مدت زمان قابل استفاده بودن هر مسواک منظقی به نظر می‌رسد.

سایزمتوسط (دارای دو سایز ۳۵ و ۴۰)
میزان زبری برسنرم
درپوشندارد
پد تمیز کننده زبانندارد

۵- مسواک اورال-بی سری Pro Expert مدل All In One

 

بهترین مارک مسواک

مسواک اورال-بی سری پرو اکسپرت با بهره بردن از الیاف Power Tip به شما کمک می‌کند تا به نقاط دور دست دهان دسترسی راحت تری داشته باشید و همین امر موجب تمیزی دندان‌های عقبی می‌شود.همچنین وجود الیاف متقاطع با زاویه ۱۶ درجه کمک می‌کند که این مسواک نسبت به مسواک‌های معمولی به سطوح بین دندان‌ها بهتر نفوذ کند و مواد باقیمانده را تمیز کند.این محصول به دلیل اینکه ۷ مزیت ویژه را در خود جای داده است All In One نامگذاری شده است. کاهش التهاب لثه،تمیز کردن شیار لثه و ماساژ لثه ۳ مورد از ۷ مزیت این محصول خیلی خوب هستند که در واقع نشان می‌دهد اورال-بی محصولی برای لثه‌های حساس طراحی کرده است.همچنین زبان پاک‌کنی که در این مسواک قرار داده شده،باعث می‌شود پلاک‌های میکروبی مولد بوی بد دهان را از بین ببرد.قابلیت برداشتن پلاک‌ها،پاک‌کردن رنگدانه‌های سطحی دندان و همچنین محافظت از مینای دندان این ۷ مزیت را تکمیل می‌کند.

سایزمتوسط
میزان زبری برسنرم
درپوشندارد
پد تمیز کننده زباندارد

۶- مسواک اورال-بی مدل پروفلکس

 

بهترین مارک مسواک

مسواک پروفلکس از تولیدات سری کلینیکی پرواکسپرت اورال-بی است.این محصول با استفاده از الیاف متقاطع با زاویه ۱۵ درجه و با منطبق شدن بر روی انحنای دندان‌ها کمک می‌کند پلاک‌هایی بیشتری را از روی سطوح دندان و بین دندان‌ها بردارید.این مسواک برای انطباق با انحنای دندان دارای سری دو تکه متحرک Pro-Flex بوده که همین امر موجب می‌شود حرکت مسواک روی لثه‌ و دندان‌ها آرام و ملایم باشد. استفاده از الیاف با نوک گرد و نرم احتمال آسیب به لثه را به کمترین حدممکن می‌رساند و همچنین خونریزی لثه را کاهش می‌دهد.همچنین این مسواک با کمرنگ‌شدن الیاف نشانه‌گر آبی زمان تعویض مسواک را مشخص و نمایش می‌دهد.

سایزمتوسط
میزان زبری برسنرم
سایز سری۳ × ۱٫۵ سانتی‌متر
درپوشندارد
پد تمیز کننده زبانندارد

۷- مسواک اورال-بی مدل Advantage 3D white Fresh

مسواک اورال-بی مدل Advantage 3D white Freshدارای پد شست و شوی زبان بوده که به خوشبوتر شدن دهان شما کمک می‌کند.این محصول توانایی ویژه‌ای در زمینه زدودن پلاک دارد که همین امر موجب حفظ دندان‌های شما در برابر آلودگی و خرابی می‌شود.همچنین این مسواک قابلیت ماساژ و تحریک لثه‌ها را دارد و سبب تمیزی لثه‌های شما می‌شود.

سایزمتوسط
میزان زبری برسمتوسط
درپوشندارد
پد تمیز کننده زباندارد

۸- مسواک سنسوداین مدل Gentle Care

بهترین مارک مسواک

مسواک سنسوداین مدل Gentle Care به کمک الیاف نرم و سری کوچک مشکل شما را برای دسترسی و تمیز کردن فضاهای بین دندانی و خط لثه دیگر حل می‌کند. این محصول با برس بسیار نرم و سری متوسط خود به کمک افراد با دندان‌ها و لثه‌های حساس می‌آید و از آسیب دیدگی و خونریزی لثه جلوگیری می‌کند. همچنین دسته ارگونومیک این مسواک ،مسواک زدن را برای شما به امری لذت‌بخش تبدیل می‌کند.

سایزمتوسط
میزان زبری برسنرم
سایز سری۲ × ۱ سانتی‌متر
درپوشندارد
پد تمیز کننده زبانندارد

۹- مسواک سیگنال مدل Sensitive Expert

مسواک مدل «Sensitive Expert» از برند «سیگنال» (Signal)، مخصوص دندان‌های حساس است. این مسواک سری متوسط با برس نرم است. سری این مسواک، دندان‌ و لثه حساس یا تحریک شده را آزرده نمی‌سازد و کمک می‌کند که مسواک زدن ملایم و راحتی داشته باشید.طراحی ارگونومیک دسته و گردن این مسواک کنترل در دست و همچنین دسترسی به نقاط مختلف دهان را راحت می‌سازد.

سایزمتوسط
میزان زبری برسنرم
درپوشدارد
پد تمیز کننده زبانندارد

۱۰- مسواک کانفیدنت سری Newdent مدل Promo Pearl

بهترین مارک مسواک

مسواک کانفیدنت مدل Promo Pearl با استفاده از الیاف فوق نازک CT-Bristles می‌تواند نفوذ بیشتری به فواصل و فضاهای بین دندانی داشته باشد و در نتیجه دندان‌ها و لثه‌ی شما را به خوبی تمیز کند.همچنین این محصول ایرانی به کمک دسته ارگونومیک و ضدلغزش خود می‌تواند تجربه نسبتاً خوبی از مسواک زدن را به شما هدیه دهد. همچنین این مسواک دارای پد زبان‌شور بوده که می‌تواند دهان شما را از باکتری‌های مولد بوی بد دهان پاک کند.همچنین دارای سه عدد درپوش با نشانگر زمان تعویض است.

سایزمتوسط
میزان زبری برسنرم
سایز سری۲ × ۱ سانتی‌متر
درپوشدارد
پد تمیز کننده زباندارد

در پایان

پایان امیدوارم این مطلب راهنمای خوبی برای کسانی باشد که به سلامت بهداشت دهان و دندان خود اهمیت می‌دهند. شما هم می‌توانید نظرات و تجربه‌های خود را با ما و دیگر کاربران مداکالا به اشتراک بگذارید.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است

  مقایسه محصولات

  0

  مقایسه محصول
  مقایسه محصول
  مقایسه محصول
  مقایسه محصول
  سبد خرید حساب کاربری فهرست فروشگاه تماس با ما
  اینستاگرام علاقمندی‌ها مقایسه تاریخچه سفارشات تلفن تماس
  بستن